M-AUDIO, s.r.o.

Sídlo firmy
Karla Vokáče 21
301 00 Plzeň 

Provozovna
Lipnice 63
335 61 Spálené Poříčí

Telefonní kontakty
+420 602 420 927
+420 777 132 625

Emailové adresy
info@m-audio.cz
m.audio@email.cz

Realizované akce

ozvučení turné a koncertních akcí skupiny OLYMPIC, zvuk a světla na koncertní akce skupiny ARAKAIN, turné skupiny KABÁT, festival NOC PLNÁ HVĚZD - Třinec, CZECH ROCK BLOCK, BASINFIREFEST -  LETNÍ FESTIVAL SPÁLENÉ POŘÍČÍ, MUSIC MOTOR NIGHT, HARLEY DAVIDSON PRAHA DŽBÁN, koncert skupiny CHUMBAWAMBA - Lucerna Music Bar Praha, ALAN STIVELL - Staroměstské náměstí Praha, SILVESTR 99/2000 na Staroměstském náměstí v Praze,  KONCERTY SKUPINY ALPHAVILLE, KONCERT KAPELY DORO, KONCERT IZRAELSKÉ HVĚZDY SARID HADAD, FESTIVAL ŽIVÁ ULICE, STRUNY A JAZZ NA ULICI, HISTORICKÉ VÍKENDY, PLAVBA ZA VELKOU LOUŽÍ, SLAVNOSTI SVOBODY PLZEŇ, OSLAVY VZNIKU REPUBLIKY, EUROFESTIVAL, PILSNER FEST, MĚSTO HER ANEB PRÁZDNINY NA BOLEVÁKU, ROZSVÍCENÍ VÁNOČNÍHO  STROMU PLZEŇ, ZPÍVÁNÍ KOLED - náměstí republiky Plzeň, OSLAVY VÝROČÍ PLZEŇSKÉHO PRAZDROJE, BALÓNOVÁ SHOW, NEBÍLOVSKÉ DIVADELNÍ LÉTO, BAMBIRIÁDA, APRILIÁDA, GALAVEČER SOUBOJ TITÁNŮ, GOSPEL WORKSHOP, Divadelní hra SARACÉNSKÝ ČERT, Benefiční koncerty ŽIVOT PROTI AIDS, HUDBA PROTI VODĚ, KAREL GOTT, ČECHOMOR, JELEN, MIG 21, SMOKIE, CELESTE BUCKINGHAM, ACOLLECTIVE, POLEMIC, LE PNEUMATIQ, BUTY, CHINASKI, ANNA K, BÁRA BASIKOVÁ, LEONA MACHÁLKOVÁ, PETRA JANŮ, MARTA KUBIŠOVÁ, HELENA VONDRÁČKOVÁ,  PETR KOLÁŘ, MONKEY BUSSINES, DUBIOZA KOLEKTIV, J.A.R., WANASTOWI VJECY, MANDRAGE, TURBO, HANA ZAGOROVÁ, HANA HEGEROVÁ, SUPPORT LESBIENS, DIVOKEJ BILL, EWA FARNÁ, MARTIN CHODŮR, SÁMER ISSA, DARA ROLINS, BEN CRISTOVAO, DAN BÁRTA, RADIM HLADÍK&BLUE EFFECT, LENKA FILIPOVÁ, MICHAL PAVLÍČEK, RYBIČKY 48, WALDA GANG, ALKEHOL, HARLEJ, LÁĎA KŘÍŽEK, DOGA, WOHNOUT, COCOTTE MINUTE, 100° C; LEONA ŠENKOVÁ, PRECEDENS, STO ZVÍŘAT, ALICE, VLADIMÍR MIŠÍK ETC, PETR VONDRÁČEK LOKOMOTIVA, LUCIE VONDRÁČKOVÁ, BSP, PRAŽSKÝ VÝBĚR, ILONA CSÁKOVÁ, MŇÁGA A ŽĎORP, KATAPULT, HONZA VYČÍTAL, HYPNOTIX, TOXIQUE, IVAN HLAS, JIŘÍ KORN, MARIE ROTTROVÁ, MARTIN MAXA, MONIKA ABSOLONOVÁ, ONDŘEJ RUML, PETR BENDE, PETR SPÁLENÝ, DASHA, MOONDANCE ORCHESTRA, ZRNÍ, ACOLLECTIVE (IL), SUNFLOWER CARAVAN, PROGRES 2, LE PNEUMATIQ, LANUGO, JANANAS, JABLKOŇ, JAN BUDAŘ A ELIŠČIN BAND, ŽÁHA, ONDŘEJ BRZOBOHATÝ, GOODFELLAS, MY NAME IS MUSIC (AT), JAMARAM (DE), N.O.H.A., LENKA DUSILOVÁ, LENNY, LONGITAL, THE PROSTITUTES, ILLE, MICHAL PELANT, DEBBI, DISCOBALLS, LAKE MALAWI, MONIKA NAČEVA, BRATŘI ORFFOVÉ, JIŘÍ SCHMITZER, XAVIER BAUMAXA, PLASTIC PEOPLE OF THE UNIVERSE, FAST FOOD ORCHESTRA, NEVER SOL, TAM TAM ORCHESTRA, NEBE, PORTLESS, MAREK ZTRACENÝ, THE CHANCERS, PUB ANIMALS, MYDY RABYCAD, VEES, BURMA JONES, ODYSSEA, IVO JAHELKA, JAROSLAV UHLÍŘ ...
TANEČNÍ PÁRTY: 
PIG FEST, DISCOVERY, RETROSHINE, FINAL SCRATCH, SUNDANCE, SUNSET, BEAT ATTACK, TIME FLASH, BATTLE OF CHALENGE, BATTLE OF THE YEAR, B-BOY STYLE BATTLE, DÁVEJ BACHA, PLAY YOUR GAME  
OPERY:  
RUSALKA, NABUCO, CARMEN - přírodní amfiteátr v Lokti nad Ohří

Festival Živá ulice

Živá ulice

  Pro tento festival jsme technicky zabezpečili dvě scény. Vedlejší program u Branky, kde bylo zastřešené pódium 7x5m, ozvučení a osvětlení a hlavní stage na námestí republiky, kam naše firma nainstalovala ground support 10x10m s ušima pro ozvučení, pódium  8x8m, zvuk i světla.

Pivní slavnosti pivovaru Krušovice

Pivní slavnosti pivovaru Krušovice

Pro tuto akci naše firma technicky zajistila zvuk, světla, pódium a zastřešení.

Rock angels

Rock angels

V Plzeňské staré papírně se uskutečnila kadeřnická show Romany Topinkové a bylo se na co koukat. Celý večer byl rozdělen do čtyř bloků, které se prolínaly v jeden příběh zakázané lásky rodu upírů a vlků. S živým vlkem se pak během jedné písně dokonce Václav Noid Bárta objevil i na jevišti. Na scéně se vystřídali i další zpěváci jako Martin Písařík, František Segrádo a mužskou část pak doplnila zpěvačka Eva Burešová. Večer nebyl, ale jen o zpěvu. Divákům se také předvedla taneční skupina StagePraha, na zadní části podia si zaskákali nejlepší současní performeři parkur, freestyle acrobatics, longboard a bmx. A samozřejmě vrcholem byla show uznávané plzeňské kadeřnice, které na konci celého večera patřil obrovský obdiv a potlesk přihlížejících.

BLINK EXCELENT Kino Hvězda N.O.H.A. & OBI

Blink excelent Kino Hvězda N.O.H.A. & OBI

 Na pouhé dva večery se v unikátním plzeňském prostoru bývalého kina Hvězda otevřel excelentní klub - BLINK EXCELENT. V prvním veřeru se představilo skvělé seskupení ( Noise of Human Art ), po koncertu se odehrála na vedlejší stage after party, kde se představili  Dj S.bish(FR), Dj Friky a Dj Dead Sailor. Dva dny na to se v bývalém obchodním středisku OBI na Borských polích uskutečnila X PARTY, kde jste mohli slyšet mnoho zvučných jmen, např: (Skyline djs set - Hiffi & Jacob, City mutants - Cris Vern & Vítek Škop, Bassdrop djs - MagNet/Ollie, Torr/LowTact/Zlej produkt, dj Philip TBC, dj Pixie )

Slavnosti pod Rokycanskou věží

Slavnosti pod Rokycanskou věží

 Na tyto slavnosti jsme technicky zabezpečovali dvě scény. Na vedlejší scéně naše firma dodávala zastřešení 9x7m a pódium Nivtec 8x6m. Na hlavní scéně jsme dodávali kompletní technické vybavení: Ground support 10x10m, pódium 8x8m, zvuk i světla. Účinkovali zde např. Ivan Hlas trio, Lucie revival, Kabát revival, Ivo Jahelka, hlavní hvězdou večera vystoupila skupina Portless a mnoho dalších.

Nebílovské divadelní léto & festival kytara 2013

Nebílovské divadelní léto & festival kytara 2013

Ve dnech 23-30.8.2013 naše firma technicky zabezpečila Nebílovské divadelní léto & festival kytara 2013. Na tuto akci jsme přivezli a nainstalovali zastřešené mobilní pódium 10x10m, zvuk i světla.  

Festival Živá ulice _ M-AUDIO Plzeň

Festival Živá ulice 2013

Technické zajištění festivalu Živá ulice 2013, (zastřešení, pódium, zvuk, světla) 

In Pilsen fest 2013 _ M-AUDIO Plzeň

In Pilsen fest 2013

Ve dnech 26-27.7.2013 jsme po technické stránce zabezpečili akci In Pilsen fest, aneb 50 let bigbítu v Plzni. Na tuto akci jsme přivezli zastřešení scény 10x10m, pódium 9x7m, ozvučení i osvětlení. 

Olympic 50 let _ M-AUDIO Plzeň

Olympic 50 let - Příbram

Dne 6.7.2013 jsme byli v Příbramy, kde naše firma zajišťovala zvuk a světla kapele Olympic, k jejímu koncertu  v rámci 50-ti let Modrá pyramida tour. 

Historický víkend Plzeň 2013 _ M-AUDIO Plzeň

Historický víkend Plzeň

Ve dnech 14-16. června jsme zajistili techniku na akci Historický víkend na náměstí v Plzni. Kompletní zajištění hlavní scény, ( ozvučení, světla, pódium, zastřešení, projekční plátno a videoprojekci).  

20 let Plzeňské Diecéze _ M-AUDIO Plzeň

20 let Plzeňské Diecéze

Dne 31.5.2013 jsme zajišťovali zastřešení (groundsupport) 10x10m, pódium, ozvučení i osvětlení na Plzeňském náměstí, aneb vše v bílém. Vrcholem večera byl koncert kapely Hradišťan pod vedení Jiřího Pavlici. 

Slavnosti Svobody 2013 _ M-AUDIO Plzeň

Slavnosti Svobody 2013 Plzeň

Ve dnech 3-6. května na Slavnostech Svobody v Plzni, jsme technicky zabezpečili tři scény, co se týče zastřešení, pódia, zvuku i světel.  

Stella Jones _ M-AUDIO Plzeň

Stella Jones - Velká synagoga Plzeň

Jeden ze špičkových amerických gospelových souborů se vrací do České republiky, aby zde svou hudbou zpříjemnil předvánoční čas. Tato velmi oceňovaná gospelová skupina již okouzlila svými pěveckými výkony diváky po celém světě. Soubor sdružuje řadu talentů s jedinečnými hlasovými schopnostmi, což ve spojení s tradičními gospelovými prvky zaručuje dechberoucí podívanou a intenzivní zážitek z vystoupení, jehož poselstvím je šířit radost a sdílet lásku ke gospelové hudbě. Soubor pod vedením Stelly Jones představí nejslavnější písně z repertoáru, s nímž v posledních letech procestovala celou Evropu. Není bez zajímavosti, že Stella Jones v minulosti spolupracovala s umělci jako Maceo Parker, Gloria Gaynor či Chaka Khan. Pro tento koncert jsme zajistili zvuk a světla.

ples města Plzně _ M-AUDIO

9. Reprezentační ples města Plzně

Plzeň v roce 1890 za Emila Škody, vchod do staré fabriky, socialistická vrátnice ve Škodovce, tramvaj z roku 1980, dekorace napříč desetiletími a industriální, kulturní a velmi moderní rok 2015 s roboty a technickými pokroky. Tak zhruba vypadala Měšťanská beseda v pátek 25. ledna, kdy probíhal 9. reprezentační ples města Plzně.Letošní myšlenka elegance technických myšlenek byla pojata zcela ojediněle. Návštěvníci nejen, že si skvěle zatančili na jeden z nejlepších českých orchestrů Moondance Martina Kumžáka, ale prošli se Plzní za posledních téměř 130 let. Večer zahájila zcela nadčasová laserová show, následoval videosestřih industriální a kulturní Plzně od roku 1890, kde byly použity některé dosud nepublikované záběry. Ten živě doprovázelo dívčí trio Inflagranti. Obrovský úspěch sklidily dvě hlavní hvězdy večera - Marta Kubišová a Václav Neckář. Marta Kubišová nemohla vynechat Modlitbu a Václav Neckář dal k radosti všech Půlnoční. Třešničkou na dortu jejich vystoupení byl ale společný duet, který zazpívali výjimečně právě při příležitosti plesu města. Pro tento ples jsme zajistili vstupní bránu (ground support), pódium, videoprojekci, zvuk i světla.

<<Předchozí stránka
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace