M-AUDIO, s.r.o.

Sídlo firmy
Karla Vokáče 21
301 00 Plzeň 

Provozovna
Lipnice 63
335 61 Spálené Poříčí

Telefonní kontakty
+420 602 420 927
+420 777 132 625

Emailové adresy
info@m-audio.cz
m.audio@email.cz

Ozvučení, zvuk - Plzeň

Prodej a pronájem ozvučovací a zvukové techniky.

Technické zajištění ozvučení většího, ale také menšího rozsahu - hudebních festivalů, koncertů, módních přehlídek, konferencí, plesů, slavností, svateb a dalších kulturních, sportovních i společenských akcí, pomocí profesionální techniky.

Možnost ozvučení a osvětlení všech prostor, například: sportovní haly, zímní a fotbalové stadiony, přírodní amfiteátry, sály, kostely, kulturní památky, kluby, restaurace ...

Další nezbytnou součástí jsou naši proškolení technici, kteří odbaví Vaši událost s hladkým a profesionálním průběhem. Rádi se učíme novým technologiím a máme rádi nové výzvy.

Je zde též nabídka záznamu zvuku a jeho následného zpracováni jak ve studiu, tak při živé produkci, na všechny běžné nosiče. 

Používáme různé zvukové systémy, např: Linearray RCF TTL 33-A MKII s novým procesingem a řídícím systémem RD-NET, který dovoluje dokonalé stejnoměrné pokrytí i rozlehlého prostoru. (stejná hlasitost vpředu i ve větší vzdálenosti)

Vlastníme digitální bezdrátový UHF mikrofonní systém AKG-SR4500, který je využíván například pro ozvučení  opery, muzikálů, divadelních her, konferencí a jiných významných kulturních akcí. 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace