M-AUDIO, s.r.o.

Sídlo firmy
Ke Kukačce 21
312 05 Plzeň 

Provozovna
Lipnice 63
335 61 Spálené Poříčí

Telefonní kontakty
+420 602 420 927
+420 777 132 625

Emailové adresy
info@m-audio.cz
m.audio@email.cz

Ozvučení, zvuk - Plzeň


Prodej a pronájem ozvučovací a zvukové techniky.
Technické zajištění ozvučení většího, ale také menšího rozsahu - hudebních festivalů, koncertů, módních přehlídek, konferencí, plesů a dalších kulturních i společenských akcí pomocí profesionální techniky.

Možnost ozvučení a osvětlení  všech prostor např. sály, sportovní haly, zimní a fotbalové stadiony, kostely, kulturní památky, restaurace, přírodní amfiteátry ...
Je zde též nabídka záznamu zvuku a jeho následného zpracováni jak ve studiu, tak při živé produkci na všechny běžné nosiče. 
Používáme různé zvukové systémy, např. Linearray RCF TTL 33-A MKII s novým procesingem a řídícím systémem RD-NET, který dovoluje dokonalé stejnoměrné pokrytí i rozlehlého prostoru. (stejná hlasitost vpředu i ve větší vzdálenosti)

Používáme digitální bezdrátový UHF mikrofonní systém AKG-SR4500, který je využíván např. pro ozvučení  opery, muzikálů, divadelních her, konferencí a jiných.. 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace